Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Hakkımızda

2007 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunan Webzane Bilişim Hizmetleri, tüm işlerine aynı özeni göstererek müşteri portföyüne daima kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Trabzon´da bulunan bir çok firmaya internet sitesi alanında kaliteli tasarım ve hizmetler sunduk. Sunmaya da devam ediyoruz.

Ana iş dalımız olan web tasarım ve yazılım ile ihtiyaçlarınızın karşılanması ve firmanızın bu uçsuz bucaksız internet ortamında tanınabilmesini sağlamaktayız.Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile yapmış olduğu web sayfalarını daima sağlam temellere dayanarak tamamen firmamız bünyesinde bulunan yazılımcıların geliştirmiş olduğu özel arama motoru uyumlu paneller aracılığı ile tamamlamaktayız.

Firmamızın 2017 yılı sonlarına doğru geliştirmiş olduğu özel yönetim panelleri ile web sitelerini artık cep telefonlarınızdan sanki bir uygulama yönetiyor gibi güncelleyebilir ve yeni eklemeler yapabilirsiniz. Mobil uyumlu yönetim panellerimiz ile sürekli web sitenizi güncel tutabilmekte ve arama motorlarında çok daha hızlı şekilde üst sıralara yükselebilmektesiniz.

Trabzon Web Tasarım olarak müşterilerimize daima gözün proje sunmaktayız. Yapmış olduğumuz web siteleri tamamen müşterilerimize, iş alanlarına, logolarına ve firma renklerine uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Tüm müşterilerimizin web sitesinden beklentilerini öğrenmemizin ardından tasarım çalışmalarımız başlar.

Bizi daha iyi tanımak için sizlerin telefonlarını bekliyoruz..