Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Haber Web Siteleri

Bölgesel haber sitesine mi ihtiyacınız var? Trabzon´da sizlere hizmet verecek olan firmamızı arayarak dilediğiniz özelliklerin yer aldığı haber sitesi tasarım ve programlamasını yaptırabilirsiniz. Son teknoloji ile hazırlanacak olan web siteniz tüm mobil cihazlara uyumlu olarak hazırlanacaktır. Dilerseniz web siteniz haricinde mobil uygulama geliştirme hizmetinizi de firmamızdan alabilirsiniz.

Profesyonel bir yönetim paneline sahip haber sitesi paketlerimize, panel aracılığı ile oldukça kolay müdahale edebilirsiniz. Ekleme ve çıkarma işlemlerinin rahatlıkla yapılabileceği bu panelleri sadece bilgisayardan değil cep telefonlarınızdan da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Web sitenizde yer alacak olan köşe yazarları için ise yeni yazıları tüm siteye ait panel üzerinden sizin eklemenize gerek yok, sistemlerimizde yazarlarınız için ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre oluşturulabiliyor ve her yazar köşe yazarı paneli aracılığı ile giriş yaparak sadece kendi yazılarında ekleme ve çıkarma yapabiliyor. Firmamızın sizler için hazırlamış ve geliştirmiş olduğu bu muhteşem siteler hakkında bilgi ve fiyat talebi için firmamzıın iletişim sayfasında yer alan numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.