Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Google Rehber Kaydı

Firma ve markanızı web siteniz olsun veya olmasın arama motoru devi Google´da rehber kayıtları alanına kayıt ederek yer alabilirsiniz. Firmanızın irtibat bilgileri, varsa internet adresi, resimleri, videoları ve bir çok özellikleri Google+ Rehber alanında tanıtabilir ve yeni müşterilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Google Rehber ve Google Business sayfasına kayıt olmanız ile birlikte firmanız arama sonuçlarında listelenir ve zaman ile yükselirsiniz. Günümüzde artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte mobil cihazların kullanımı ile internet aramaları oldukça yaygınlaştı. Dolayısı ile yapılan aramalarda konum özellikleri sayesinde arama yapana aradığı ürün, hizmet en yakın olan firma listelenmektedir. Bu hizmet ile siz de yakınınızdaki arama yapanlara listelenirsiniz.

Bu hizmet ile işletmenize ait Google´da herkese açık bir kimlik kazandırır ve mevcut web sitenizi, konumunuzu aramalarda yükselterek yeni müşterilere erişebilirsiniz. Oluşturulan sayfanızda müşterilerinize çalışma saatlerinizi, irtibat bilgilerinizi, firmanızın adresine yol tarifini, ürün ve hizmet görsellerinizi gösterebilirsiniz.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve muhteşem fiyatlarımız için hemen bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.