Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Firma Web Sitesi

Kaliteli ve firmanızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek web sitelerine firmamızı arayarak erişebilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız sizlere kurumsal web sitesi paketlerini dilediğiniz özelliklerde sunmaktadır.

Firmamızın sizler için tasarlayacağı internet siteleri ile dilediğiniz kadar sayfa, resim, mail oluşturabilir ve müşterilerinize kaliteli web siteleri ile hizmetler sunabilirsiniz.

Teknoloji çağında olmamızdan ötürü artık bir çok iş ve iş dalları internet üzerinden yapılmaktadır. Büyük bir sektör haline gelen internet dünyasında kişiler yaptıracağı işleri veya alacağı ürünleri artık çarşıya çıkmak yerine internet aramalarından bulmak istemektedir. Dolayısı ile burada firmalar kendini bu uçsuz bucaksız internet mecraasında bulunabilir yapmak ve kaliteli tasarımlar ile bu alanlarda yer almak istemektedir.

Alanında uzman kadromuz ile sizlere firmanızı iş dalınızda üst sıralara çıkarabileceğiniz kaliteli ve arama motoru uyumlu web siteleri tanıtıyoruz.

Sizlerin ihtiyacı olan ve web sitenizde yer alacak tüm özellikleri belirledikten sonra tasarım süreciniz ve ardından tamamen firmamız bünyesinde geliştirilen yazılım sürecinize geçiş yapıyoruz. Firmamızın sizler için hazırlayacağı web sitelerinin tamamı sizin tarafınızdan yönetilebilir, yönetim panelli web siteleridir.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.