Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Emlak Web Siteleri

Gayrimenkul ve Emlak firmalarına özel olarak geliştirmiş olduğumuz bu paketler ile ihtiyacınız olan tüm teknolojileri içeren bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Emlak yazılımlarımız sayesinde bir emlak firmasının ve gayrimenkul uzmanının ihtiyaç duyabileceği web sitesi, mobil web sitesi ve tüm ihtiyaçlarını bir arada toplayarak siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunduk. Firmamızın tasarım ve yazılımını yapmış olduğu tüm siteler hem kullanıcı dostu arayüze sahip hem de firma sahibinin kolaylıkla ilan ekleyip çıkarabileceği yönetim paneline sahiptir.

Üstelik 2017 yılının son çeyreğinde firmamızın geliştirmiş olduğu özel yönetim paneli sayesinde web sitesi sahipleri ilanlarını kolay bir şekilde cep telefonundan güncelleyebiliyor ve ekleme işlemlerini bilgisayarlara bile ihtiyaç duymadan cep telefonlarından yapabiliyor.

Dilediğiniz zaman iletişim sayfamızda yer alan numaramız aracılığı ile firmamızı arayarak web sitesi fiyat teklifi alabilirsiniz. Webzane Bilişim Hizmetleri siz değerli Trabzon´lu hemşerileri için sunmuş olduğu tüm ürünlerde satın alma ücretini diğer firmalar için her sene değil, sadece 1 kere alır. Her yıl sadece domain ve hosting uzatmalarını yaparak ömür boyu web sitelerini kullanabilmektedirler.

Ayrıntılı bilgi ve emlakçılara özel olarak hazırlamış olduğumuz web sitelerini incelemek için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ..