Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret web sitesi sahibi olmak artık oldukça kolay, firmamızın sunmuş olduğu hazır paketler ile 3 gün içerisinde hemen kredi kartı ile satışa başlayabilirsiniz. Dilerseniz kaliteli özel tasarımlar için biraz daha zaman gerekir ama yapılan web sitesi tamamen size, firmanıza ve ürünlerinize göre özel olarak hazırlanacaktır. Müşterilerimizin isteklerine göre hazırlayacağımız kaliteli kod yapısına sahip web siteleri için Webzane Bilişim tüm yazılımlarını kendi bünyesi altında geliştirmektedir.

Bir e-ticaret sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonraki en önemli etkeni ve özelliği web tasarım kalitesidir. Bu alanda siz değerli müşterilerimize çok kaliteli tasarımlar sunmaktayız. Yapmış olduğumuz web siteleri bilgisayarlar için ayrı, cep telefonları için ayrı ve ipad gibi cihazlar için ayrı ayrı tasarlanarak son teknoloji dediğimiz RESPONSİVE özelliklerinin tamamını kapsamaktadır. Aynı zamanda dilerseniz web sitenizi ve ürünlerinizi daha hızlı satışını sağlamak adına Mobil Cihazlardan indirilebilir ( iOs Market, Android Market) özel uygulama yazılımları da yapmaktayız.

Uygulamalarımızı incelemek için telefonunuzun uygulama indirme bölümünden "berk süt" araması yaparak e-ticaret sitesi tasarım ve programlamasını yapmış olduğumuz www.gunlukdogalsut.com firmasına hazırlamış olduğumuz uygulamamızı da inceleyebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.