Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Doktor Web Siteleri

Klinik ve doktorlara özel web siteleri ile hasta & doktor arasındaki bağın, irtibatın ve bilgi paylaşımının sağlanmasını maksimuma çıkarıyoruz. Trabzon Web Tasarım firması olarak sizler için geliştirmiş olduğumuz doktor internet siteleri ile bir doktor sitesinde olması gereken tüm özellikler mevcuttur.

Firmamızın geliştirmiş olduğu doktor web sitesi paketleri ile internet siteniz günümüz teknolojisinde ihtiyaç olan tüm özellikler mevcuttur. Tüm cihaz ve cep telefonlarına özel olarak hazırlamış olduğumuz bu web siteleri aynı zamanda yönetim panellidir. Üstelik firmamızın yazılımcıları tarafından geliştirilen muhteşem paneller sayesinde web sitenizin ekleme çıkarma işlemlerinde güncellemeler için bilgisayara bile ihtiyacınız yok cep telefonunuzdan tüm sitenizi rahatlıkla bir uygulama yönetir gibi yönetebiliyorsunuz. Sizlere kaliteli bir doktor sitesi sunmayı benimseyen firmamızın sunduğu siteler ile arama motorlarında üst sıralarda yer alarak hem kendi reklanızı hem de hizmet verdiğiniz alandaki yeni hastalarınızı tanıma fırsatı bulacaksınız.

Dilerseniz kendiniz ile ilgili bilgiler, mesleki becerilerinizi web sitenizde tanıtabilir ve paylaşabilirsiniz. Tasarlayacağımız web sitesinde istemiş olduğunuz tüm özellikler yer alabilir. Dilerseniz hastalarınız sizlere sorular yönetlebilir ve siz siteniz üzerinden ceplamak istediğiniz soruların cevaplarını verebilirsiniz. Dilerseniz ameliyatlardan videolar, resimler paylaşabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel tasarımcılarımız ile telefon üzerinden görüşme yaparak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Güncel doktor sitelerimizden herhangi birini incelemek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ..