Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Dernek Web Siteleri

Köy derneklerine, sivil toplum kuruluşlarına, kurumlara özel bir birinden şık ve farklı muhteşem site tasarımları için hazırlamış olduğumuz bu paketimiz ile ilgili bilgileri bize arayarak talep edebilirsiniz. Trabzon´da web sitesi tasarım firması olarak hizmetlerini sunan firmamızın bünyesinde bulunan profesyoneller tarafından geliştirilmiş olan dernek, köy, kuruluş siteleri alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Trabzon web tasarım firmasının geliştirmiş olduğu bu sistemler sayesinde dilerseniz dernek üyelerinizden aidatlarınızı online olarak alabilirsiniz. Dernek tüzüğünüzü, yönetim kurulunuzu, köy - dernek görüntülerini, etkinlikleri, dernekten haberleri anında web sitenizde paylaşabilirsiniz. Üstelik firmamızın tasarım ve programlamasını yapacağı web siteniz tamamen yönetim panelli olacaktır. Bilgilsayar kullanmasını çok az dahi bilen kişiler tarafından kullanılan bu site panelleri artık geliştirmiş olduğumuz özel sistemler ile cep telefonlarından da güncellenebilmektedir.

Köy ve derneklere sunmuş olduğumuz özel web sitesi tasarım ve programlamaları hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız.