Destek Hizmetleri
0216 553 67 03

Avukat Web Siteleri

Hukuk büroları ve avukatlar için firmamızın özel olarak hazırlamış olduğu muhteşem tasarım ve yazılımların arasından istediğiniz tasarımı firmamıza ulaşarak inceleyebilirsiniz. Sadece 24 saat içerisinde hazırlanarak adınıza açılacak olan bir web sitesinde sergilenecek olan size ait bir web sitesi olacaktır. Üstelik tamamen yönetim panelli olan bu sistemlerde kimseye ihtiyaç duymadan ekleme ve çıkarma işlemlerinizi sizler yapabilirsiniz.

Trabzon web tasarım firması olarak sizler için geliştirmiş olduğumuz bu web siteleri ile müvekkillerinize ayrı ayrı dosya ve duyurularını web sitenizden indirilebileceği bir alan da yaratabilirsiniz. Kendinize ait olan panelden her müvekkiliniz için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturursunuz. Oluşturmuş olduğunuz bu kullanıcı adı ve şifre ile müvekkilleriniz sizin web siteniz üzerinden giriş yapabilir ve kendilerine eklediğiniz reismleri, dökümanları, yazıları, duyuruları, dosyaları inceleyebilir.

Trabzon web tasarımın sizler için hazırlamış olduğu muhteşem kalitedeki web sitelerini incelemek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ..